STROJNISTVO.com • Poglej temo - Oglas - Odkup kovin

Oglas - Odkup kovin

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Oglas - Odkup kovin

OdgovorNapisal/-a ALG200 » 8.10.2015 17:05

Na nekih forumih velja neko načelo ,da uporabnik najprej sodeluje vsaj v parih prispevkih -temah ,oziroma napiše kakšen prispevek, potem se posluži oglasov, pogledam oglas ,http://www.strojnistvo.com/odkup-kovin.4.html
brez prispevkov , ne veš sploh kdo ali kaj razen GSM-a, a ima kdo kaj izkušenj z tem.... L.P.
Strojnik,ki ga zanima tudi elektronika,ter kak zakrit senzorček.
ALG200
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 417
Pridružen: 27.1.2010 19:05

Re: Oglas - Odkup kovin

OdgovorNapisal/-a gobar » 10.10.2015 8:33

Prav imaš !

:D :D :D
gobar
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 220
Pridružen: 26.3.2013 18:40

Re: Oglas - Odkup kovin

OdgovorNapisal/-a Žerjavar » 10.10.2015 9:16

da uporabnik najprej sodeluje vsaj v parih prispevkih -temah ,oziroma napiše kakšen prispevek, potem se posluži oglasov,
Se ne strinjam!
Bomo dobili kup brezveznih prispevkov, samo da nekdo doseže kvorum za objavo oglasa.

Če dovolimo brezplačne oglase samo za aktivne člane foruma, potem mora zraven števila prispevkov odločati tudi kvaliteta (razumska, ne računalniška) prispevkov = ocena moderatorja.
Vrtičkarstvo je boljše od žerjavarstva
Žerjavar
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 8688
Pridružen: 19.5.2007 14:33

Re: Oglas - Odkup kovin

OdgovorNapisal/-a ALG200 » 10.10.2015 12:15

Mogoče ni bilo mišljeno tako ravno dobesedno , da je obvezno začeti najprej z prispevki...OK.
Pred časom je nek takole objavil nekaj podobnega , pa ne veš kdo je, kaj je , brez nekih podatkov , ali je samo nek ,ki preprodaja , ki stremi za zaslužkom , v bistvu me je zanimalo ,če je kdo imel že posla s tem .izkušnje itd.......... L.p.
Strojnik,ki ga zanima tudi elektronika,ter kak zakrit senzorček.
ALG200
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 417
Pridružen: 27.1.2010 19:05

Re: Oglas - Odkup kovin

OdgovorNapisal/-a KOUTER » 11.10.2015 17:36

Če mene vprašaš ni "civil"in ko ga enkrat dobiš na dvorišče............
Če bi dotični bral forum bi se najbrž oglasil ali pa tudi ne.
Mogoče je pa to Romski d.o.o. ,ki skrbi da imajo krovci in kleparji delo. :lol:
KOUTER
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1019
Pridružen: 28.1.2007 20:35

Re: Oglas - Odkup kovin

OdgovorNapisal/-a ALG200 » 11.10.2015 18:45

H7 <----- lep večer še naprej, ki so razumeli .....
Strojnik,ki ga zanima tudi elektronika,ter kak zakrit senzorček.
ALG200
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 417
Pridružen: 27.1.2010 19:05


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 2 gostov