Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)
Moderator: -M-
Napisal/-a janz » 22.1.2016 9:42
POzdravljeni,
ze nekaj casa poskusam kontaktirati in nabaviti motokultivator od Mute, ampak jim ne dela niti spletna stran niti se nihce ne oglasi... Ima kdo kaj informacij kako in kaj se dogaja tam?
janz
-
janz
- Strokovnjak

-
- Prispevkov: 343
- Pridružen: 2.9.2004 13:43
Vrni se na Vse ostalo
Kdo je na strani
Po forumu brska: Google [Bot] in 2 gostov