STROJNISTVO.com • Poglej temo - Struc Muta kaj se dogaja z njimi?

Struc Muta kaj se dogaja z njimi?

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Struc Muta kaj se dogaja z njimi?

OdgovorNapisal/-a janz » 22.1.2016 9:42

POzdravljeni,

ze nekaj casa poskusam kontaktirati in nabaviti motokultivator od Mute, ampak jim ne dela niti spletna stran niti se nihce ne oglasi... Ima kdo kaj informacij kako in kaj se dogaja tam?
janz
janz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 343
Pridružen: 2.9.2004 13:43

Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 2 gostov