Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)
Moderator: -M-
Napisal/-a Greegor » 14.7.2016 17:12
Pozdravljeni!
Vabim vas v FB skupino, ki je namenjena raznim vprašanjam glede CNC struženja in rezkanja.
ZELO dobrodošli so dobri serviserji CNC strojev! se bo ziher nekaj dela našlo za vas
https://www.facebook.com/groups/1543890825864608/Počasi se nas je nabralo že 119 članov
LP
-
Greegor
- Strokovnjak

-
- Prispevkov: 214
- Pridružen: 4.12.2010 14:54
Vrni se na Vse ostalo
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost