STROJNISTVO.com • Poglej temo - Strugar

Strugar

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Strugar

OdgovorNapisal/-a Mustar » 27.11.2016 20:33

Pozdravljeni,

potrebujem strugarja za izdelavo treh izdelkov.

Kontakt v ZS.

Lp
Mustar
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 12.12.2011 21:42

Re: Strugar

OdgovorNapisal/-a traktorist » 28.11.2016 9:44

Prosim za risbe teh treh izdelkov.
Kakšne so količine? Po 1 kos?
Material?
Toplotna obdelava?

Lp
traktorist
Sodelavec
Sodelavec
 
Prispevkov: 44
Pridružen: 29.8.2008 8:10


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron