Pozdravljeni, na odpadu v Neverkah pri Pivki imajo večjo količino nerabljenega orodja Tang, cena je 0,4€ na kilo. Zaenkrat je še precej robe od klešč, gedorov, podaljškov, udarnih ključev....
Sem bil danes, pa je bolj bogo vse skup. Polno neke robe, ki jo malokdo rabi. Dobra stvar so edino ključi večjih dimenzij, od 36 naprej, to se pa splača kupit, drugo je bolj tako tako, polno colskih stvari....