STROJNISTVO.com • Poglej temo - Nerabljeno orodje

Nerabljeno orodje

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Nerabljeno orodje

OdgovorNapisal/-a romi » 19.1.2017 18:06

Pozdravljeni, na odpadu v Neverkah pri Pivki imajo večjo količino nerabljenega orodja Tang, cena je 0,4€ na kilo. Zaenkrat je še precej robe od klešč, gedorov, podaljškov, udarnih ključev....
romi
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 139
Pridružen: 30.10.2004 18:41

Re: Nerabljeno orodje

OdgovorNapisal/-a urek » 19.1.2017 19:08

Ja pol naj objavjo na bolhi,... pa slike, ka naj se vozm tja, mogoče za prazen nič? Je pa taka informacija zelo dobrodošla. Hvala.
urek
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 380
Pridružen: 8.5.2014 17:43

Re: Nerabljeno orodje

OdgovorNapisal/-a luka32 » 20.1.2017 17:21

Sem bil danes, pa je bolj bogo vse skup. Polno neke robe, ki jo malokdo rabi. Dobra stvar so edino ključi večjih dimenzij, od 36 naprej, to se pa splača kupit, drugo je bolj tako tako, polno colskih stvari....
luka32
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 203
Pridružen: 27.1.2010 17:05


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost