Pozdrav,
mene pa zanima, kaj v podjetjih kjer služite vsak dan kruh, delate z paletami, ki so bodisi polomljene, bodisi jim manjka kakšna deska in ni nobenega ki bi to sproti popravljal?
Namreč nam se v podjetju dogaja, da se poškodovane palete kopičijo in če sem prav preštel danes, jih je že čez 300 kom!!! Gre za euro palete z žigom in za palete euro dimenzij vendar brez žiga. Potem je tukaj še en kup lesa, od polomljenih desk do lesa kjer prihaja material na kamionu v bundih. Tega je vse več in vse več zaseda prostora pa še grozno grdo je okrog firme.
Opazil sem tole:
https://www.youtube.com/watch?v=MWe33oENhlEin se mi zdi zelo dobra ideja kako pospravit vso to nesnago, saj resnično dvomim da se bo kdo ukvarjal z popravljanjem vseh zlomljenih palet.....
So še kakšne druge ideje, ali praksa drugod?
LPS