STROJNISTVO.com • Poglej temo - Koliko zaslužimo strojniki - 2017

Koliko zaslužimo strojniki - 2017

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Koliko zaslužimo strojniki - 2017

OdgovorNapisal/-a aber63 » 6.5.2017 14:57

Že dolgo ni bilo govora o tem koliko zaslužimo strojniki?

Navede naj se delovno mesto, delovno dobo, podjetje, izobrazba,....
Zadnjič spremenil aber63, dne 10.5.2017 19:50, skupaj popravljeno 1 krat.
aber63
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 6.5.2017 14:51

Re: Koliko zaslužimo strojniki - 2017

OdgovorNapisal/-a six10 » 7.5.2017 10:19

Delovna doba 5 let, konstrukter, dipl. inženir, ime podjetja-ja seveda, 900-950 neto.
six10
Sodelavec
Sodelavec
 
Prispevkov: 74
Pridružen: 29.8.2011 20:47

Re: Koliko zaslužimo strojniki - 2017

OdgovorNapisal/-a fogl » 7.5.2017 14:26

Predlagam da se naredi anketa kot so jo naredili za IT - tako se lahko anonimno izpolni, kar bi marsikomu ustrezalo, pa še primerjava z IT bo.
Lep pozdrav,
Klemen
fogl
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 816
Pridružen: 2.11.2003 19:30

Re: Koliko zaslužimo strojniki - 2017

OdgovorNapisal/-a tehnik » 8.5.2017 7:01

Sam svoj mojster -> normiranec. Izdelava delavniške dokumentacije. Kupci: 100% tujina. Promet: 30-40k€. Slovenskih firm tudi ne povoham.
tehnik
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 542
Pridružen: 4.11.2002 13:55

Re: Koliko zaslužimo strojniki - 2017

OdgovorNapisal/-a aber63 » 9.5.2017 18:31

fogl napisal/-a:Predlagam da se naredi anketa kot so jo naredili za IT - tako se lahko anonimno izpolni, kar bi marsikomu ustrezalo, pa še primerjava z IT bo.


Se strinjam :)
aber63
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 6.5.2017 14:51

OdgovorNapisal/-a aber63 » 9.5.2017 18:34

_
aber63
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 6.5.2017 14:51


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost