Napisal/-a magnum44 » 23.9.2017 7:14
Jaz take stvari najraje opravim sam. V slabih 3 urah prevozim iz Goriške v Prekmurje, pa vem, da bo materjal dostavljen in prevzet.
S prevozniki, hitro pošto... je pa tako: tisti ki to delajo dnevno, veliko pošiljk, si uredijo pogodbo, potem pa nimajo problema, niti s težo, niti z gabariti. Taki kot sem jaz, ali ti, se moramo pa znajti sami. Čisti primer neumnosti pošte: če hočem poslati težji paket, mi preko 25 kg ne prevzamejo, sam pa dobim, če mi pošlje nekdo s pogodbo, brez problema 50 kg paket ???