Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)
Moderator: -M-
Napisal/-a _Radovednež_ » 4.2.2019 22:30
Zanima me ali ima kdo kakšne izkušnje z pletenjem biča za pokanje v pustnem času, iz kakšnih materialov splete bič in način po katerem plete.
Lep pozdrav!
-
_Radovednež_
- Novinec

-
- Prispevkov: 6
- Pridružen: 23.10.2018 21:54
Napisal/-a Deutz » 5.2.2019 0:02
-
Deutz
- Strokovnjak

-
- Prispevkov: 1375
- Pridružen: 23.11.2018 17:41
Vrni se na Vse ostalo
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost