STROJNISTVO.com • Poglej temo - AKRAPOVIČ

AKRAPOVIČ

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

AKRAPOVIČ

OdgovorNapisal/-a barracuda » 4.10.2019 19:51

Na spletu sem zasledil, da pri Akrapovoviču iščejo tehnologa v orodjarni.
Kaj lahko pričakujem tam kot samostojni cnc operater in programer z visokošolsko izobrazbo (odnosi, delovni čas, plača) ?

Hvala Vam za informacije vnaprej!
barracuda
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 21.3.2017 21:04

Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost