STROJNISTVO.com • Poglej temo - ISCEMO NOVE SODELOVCE - PROSTO DELOVNO MESTO

ISCEMO NOVE SODELOVCE - PROSTO DELOVNO MESTO

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

ISCEMO NOVE SODELOVCE - PROSTO DELOVNO MESTO

OdgovorNapisal/-a DAVID10 » 18.1.2024 16:14

Pozdravljeni...

V novi , lepo urejeni poslovni enoti, z svetlimi prostori ter prijaznim kadrom iščemo novega sodelovca v KOPRU.
Operativa bi se izvajala pri montaži mehanskih sklopov finomehanike , raznih mehanizmov ter robotskih rok in risanje skic .

Pogoj:
- znanje Solid Worksa
- občutek pri montaži mehanizmov
- odgovornost do dela
- izobrazba ( najmanj 5 stopnja )

Če se počutiš, da zadeva ti prinaša novi izziv in bi rad poskusil nekaj novega kjer se lahko še nadgradiš ter pokažeš svoj potencijal ne čakati oz. nas pokliči na tel. 051 250 860 ali piši na info@omniamac.eu
Lep pozdrav. David
DAVID10
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 18.1.2024 15:49

Re: ISCEMO NOVE SODELOVCE - PROSTO DELOVNO MESTO

OdgovorNapisal/-a fikus_ » 19.1.2024 9:07

Plača pa je ???



Čri, čri, čri,..... :wink:
fikus_
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 2443
Pridružen: 25.4.2005 6:07

Re: ISCEMO NOVE SODELOVCE - PROSTO DELOVNO MESTO

OdgovorNapisal/-a ktm2002 » 20.1.2024 21:00

Po tem kar sem prebral 1200€+ par stroškov. Bi bilo že velik.

Plus morje vidiš vsak dan 8)
ktm2002
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 427
Pridružen: 12.5.2016 9:47


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost