STROJNISTVO.com • Poglej temo - Iščem nekaj podobnega.. (orodje za krivljenje cevi)

Iščem nekaj podobnega.. (orodje za krivljenje cevi)

Dela v hiši in okoli nje, manjša popravila...

Moderator: -M-

OdgovorNapisal/-a gregec » 23.3.2006 19:47

drugi teden dobim kolut in valcke, ostalo je koncano. tako da ne vem se, ce deluje :lol: bom pa takoj javil rezultate..
gregec
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 118
Pridružen: 16.1.2006 19:42

OdgovorNapisal/-a petosi13 » 24.3.2006 16:06

Cakamo :P
petosi13
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 75
Pridružen: 12.12.2005 18:56

OdgovorNapisal/-a gregec » 7.4.2006 21:07

malo sem je zavleklo, dnevi letijo da ni res. no, naprava krivi ko sus, brezhibno in brez napora :lol:
se je splacalo cakati, vsaj meni.
gregec
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 118
Pridružen: 16.1.2006 19:42

OdgovorNapisal/-a odrez » 8.4.2006 14:14

Živio probaj še pri:

WD tehnik
Stepiškova 12
2310 Slovenska bistrica
tel: 02/8401 700
fax: 02/8181 073
wd-tehnik@siol.net
Aleš
odrez
Sodelavec
Sodelavec
 
Prispevkov: 72
Pridružen: 2.3.2006 23:28

OdgovorNapisal/-a Meglicsp » 21.5.2006 15:34

gregec napisal/-a:malo sem je zavleklo, dnevi letijo da ni res. no, naprava krivi ko sus, brezhibno in brez napora :lol:
se je splacalo cakati, vsaj meni.


Bi prosil če je možno dobiti skico naprave če še jo gdo ima!

LP
peter.megli@siol.net
Meglicsp
Sodelavec
Sodelavec
 
Prispevkov: 49
Pridružen: 14.3.2006 19:27

OdgovorNapisal/-a Meglicsp » 24.5.2006 20:11

Ke te renično nišče nima več te skice ali je noče dat!??!
Bi rabil nujno!
Meglicsp
Sodelavec
Sodelavec
 
Prispevkov: 49
Pridružen: 14.3.2006 19:27

OdgovorNapisal/-a johnny » 25.5.2006 22:27

vodni razrez dela Waltech iz Vrhnike. Je kr ugoden.
Fantje če boste izdelovali stroje za krivljenje cevi, sem kupec, vkolikor bo stvar primerna :lol:
johnny
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 7
Pridružen: 25.5.2006 20:43

OdgovorNapisal/-a johnny » 30.5.2006 21:26

gregec kaj je zdej, kje maš stroj??? :wink:


a je mogoče kdo izdelal to napravo MK-Y2K glej http://www.mtechsales.com/products/RingRollers/
johnny
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 7
Pridružen: 25.5.2006 20:43

OdgovorNapisal/-a glens » 30.5.2006 22:16

johnny napisal/-a:vodni razrez dela Waltech iz Vrhnike. Je kr ugoden.
Fantje če boste izdelovali stroje za krivljenje cevi, sem kupec, vkolikor bo stvar primerna :lol:




johnny če te zanima smo pri ns pripravljeni nardit to napravo za krivljenje http://www.mtechsales.com/products/RingRollers/
povej svoje zahteve in bomo videli če se bo dalo zmenit za kak biznis :lol:
glens
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 6
Pridružen: 30.5.2006 18:03

OdgovorNapisal/-a gregec » 6.6.2006 21:04

pozdrav
stroj je v delavnici. opravlja svoje delo, skic pa ne bi kar delil okrog, ker ni bil projekt za uro ali dve. ce je kaksen interesent, stroj tudi prodam. seveda moznost demonstracije. vec na zasebno.
lp
gregec
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 118
Pridružen: 16.1.2006 19:42

OdgovorNapisal/-a M!$0 » 16.8.2006 21:22

To masino ima moj sosed in sicer rocno kar pa ni lahko delati. On to naredi brez problema traja pa zelo dolgo saj jo je treba zvijati po centimeter. drugace pa je to zeli preprosta naprava ki jo upnes v primez cev naslonis na neke vrste "skripec" potem pa jo z rocko pocasi krivis. Polne palice grejo z lahkoto za cevi pa rabis ze izkusnje.

Lp, Jan
M!$0
Pripravnik
Pripravnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: 15.8.2006 11:09

OdgovorNapisal/-a mlinar » 16.8.2006 21:59

Če imate možnost dobit katalog od avstrijskega podjetja SPIRAL imate tam not takšne stroje.Seveda ti jih tudi pošljejo po pošti.Na internetni strani SPIRAL.at nisem zasledil takšne priprave v katalogu pa je.
mlinar
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 388
Pridružen: 5.11.2005 21:24

OdgovorNapisal/-a cojhter » 4.11.2006 21:14

gregec kakšen email naslov imaš da se posvetujem z tabo glede stroja za krivljenje
cojhter
Pripravnik
Pripravnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: 3.11.2006 14:42

Krivilni stroj

OdgovorNapisal/-a dedifranci » 6.11.2006 23:57

Fantje v MUTI se dobijo odlitki za vse dimenzije cevi,valjčke in pa ogrodje narediš sam,kupiš dvigalko od 7T-pa naprej(najbolje čim več hoda)pa je to to.
Normalne cevi grejo OK najboljše so brezšivne,za tankostenske se je pa treba malo znajti.
LP-Franci
Izglega lahko,narediti težko.
dedifranci
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 11
Pridružen: 27.6.2006 12:43

OdgovorNapisal/-a MrTn » 7.11.2006 8:53

Kakšen bolj natančen namig? Mogoče povezava? Pod Muta nisem našel nič (oziroma preveč :-) )

LP, martin
MrTn
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 104
Pridružen: 11.9.2006 9:54

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Sam svoj mojster

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost