Napisal/-a PartyBoy » 22.2.2012 20:34
Je res malo hecno, da vse kar naenkrat zanima ta firma. Pa lahko daš vsaj link od aparata ki ga gledaš. Drugače pa če misliš delat karkoli profi (kot si napisal v drugi temi) bo treba odštet kar malo več denarcev,sploh če je govora o nerjavečem jeklu oz aluminiju.
_______________