STROJNISTVO.com • Poglej temo - Excuse me what it means

Excuse me what it means

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Excuse me what it means

OdgovorNapisal/-a steelman » 19.2.2012 5:51

Lep pozdrav.
Kaj pomeni, da je objava zaklenjena, Im new in the jungle, pa mi ni še vse čis jasn. :o
LP.
steelman
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 8
Pridružen: 17.2.2012 14:41

OdgovorNapisal/-a Žerjavar » 19.2.2012 7:38

V objavah je obvezna uporaba pogovorne slovenščine


Če se ne držiš pravil foruma (eno od njih sem citiral), ti moderator lahko tvoj prispevek zbriše ali pa temo zaklene - ni možno pisati novih sporočil.
Vrtičkarstvo je boljše od žerjavarstva
Žerjavar
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 8688
Pridružen: 19.5.2007 14:33

OdgovorNapisal/-a steelman » 19.2.2012 8:09

Ups!
Vidim, da sem zelo dobro začel. Ampak pravijo, slab začetek, dober konec. Še vejce bom postavlj(u)al, za vsak slučaj.
Hvala. :roll:
LP.
steelman
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 8
Pridružen: 17.2.2012 14:41

OdgovorNapisal/-a Žerjavar » 19.2.2012 8:14

Ups!
Tudi to ni v skladu z bontonom. Če ugotoviš, da si ga polomil, ne zadošča, da zastokaš, treba se je opravičiti.
Vrtičkarstvo je boljše od žerjavarstva
Žerjavar
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 8688
Pridružen: 19.5.2007 14:33


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov