Napisal/-a Karl Benz » 27.3.2012 21:23
Moje mnenje: te grafične "kartice" niso namenjene CAD-u. Ok, že mogoče, da lahko zaženeš program, odpreš kakšen part, manjši sestav...a za resno delo to gotovo ni. Te kartice sploh nimajo svojega spomina. In tudi dejstvo, da so primerjalni testi te kartice uvrstili med GF 310M ali ATI 5450 pove vse (cene teh se gibajo od 30...60 € - torej vstopni nivo).
Morda bo kaj bolje proti poletju, ko pride ven Ivy Bridge...a daleč od tega, da bo taka grafika lahko nadomestila dobro staro Quadro