Zakaj je v veliki večini malih oglasov, predvsem za razne stroje, navedena cena "po dogovoru"?
Končna cena je res stvar dogovora. Včasih iščem kakšno zadevo, pa bi moral poklicati vsaj 10 prodajalcev, samo da vprašam za ceno, da dobim občutek kje se gibljejo cene.
Ali je kakšna posebna caka v tem, da se cene ne objavijo?
to res ne razumem, ok, pri malih oglasih še nekako, ampak da ti na spletni strani trgovine pri vsakem stroju piše pokličite za ceno mi gre pa na ... tak primer je mistroj, kjer razen za akcijske izdelke ne piše cene, kljub temu da sem prijavljen.