STROJNISTVO.com • Poglej temo - Mutamuta

Mutamuta

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Mutamuta

OdgovorNapisal/-a pajapatak » 12.5.2012 19:46

zakaj muta z acme motorjem noče vžgati a ima zelo močno iskro
pajapatak
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 12.5.2012 19:36

OdgovorNapisal/-a dakomat » 12.5.2012 21:37

Eden izmed vzrokov je lahko ta da iskre ne vrže v pravi poziciji bata...
Nič na svetu ni razdeljeno bolj pravično kot inteligenca - vsak misli da je ima dovolj!
dakomat
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 945
Pridružen: 26.10.2011 11:53


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov