epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-


borisk napisal/-a:poznam 2 ki sta delala tam, en zaposlen, en prek študenta. glede na to kar sem slišal, niso ravno za hvalit, ampak dandanes se službi ne gleda v zobe. Se gre za delovno mesto v proizvodnji ali inženirsko-razvojno delo?




Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost