ja imaš "rostfraje" s sigmo plastičnosti tudi tja do 600 in več N/mm2, to so kromova nerjavna jekla, to je skoraj toliko kot en č4732, najpogostejše jeklo za gredi in osi...okoli 700...
malo poglej za feritna - martenzitna nerjavna jekla v poboljšanem stanju, če bodo mehka potem je to "repa", bo potrebno poboljšati, ta bodo prava za tvoj problem, samo kako je pa z dobavo pa vrag si ga vedi,
ja tisto "repo" od avstenita, to so nikljeva jekla, dobiš kjerkoli, ta so pa bolj tako-tako...s sigmo pl. okoli 200, še enkrat "repa", so pa to jekla fantastična za nizke temperature (-100...), visoka žilavost, ni krhkega loma, ena sama "žila"

, samo za malo edukacije, tako na hitro...
no še to, temu, ki boš dal izdelati, pa mora nekaj vedeti o materialih, malo je dobro pogledati od časa do časa "ata KRAUTA" trikrat podčrtano, pa še kakšno literaturo, kakšne kataloge dobaviteljev jekel...(kemijsko sestavo, trdnostne lastnosti, toplotna obdelava, mehanska obdelava, varjenje...)