STROJNISTVO.com • Poglej temo - Zavarovanje za strojelom

Zavarovanje za strojelom

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Zavarovanje za strojelom

OdgovorNapisal/-a ziggy » 30.6.2016 11:21

Zdravo!

Ima kdo izkušnje z zavarovanjem stroja za strojelom? Katera od zavarovalnic najmanj komplicira ko dejansko pride do škode?
Ponudba od Grawe je skoraj še enkrat nižja od naslednje najcenejše. Ima kdo kakšno izkušnjo z njimi?

Hvala :)
ziggy
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 6.3.2016 7:01

Re: Zavarovanje za strojelom

OdgovorNapisal/-a šemz » 3.7.2016 18:18

Zdravo,

Mi imamo za strojelom zavarovano pri Adriatic. Žal smo letos morali koristit. Na zavarovalnico smo podali prijavo škode, nato nas je kmalu potem kontaktiral cenilec, ki je prišel tudi na ogled. Naredil nekaj slik in zapisnik. Zmenili smo se da ko se zadeva zamenja se naredi nekaj slik demontaže in montaže vretena. Nato ko smo dobili račun od serviserja smo skupaj z slikami poslali cenilcu in v nekaj dneh smo dobili nakazan. Seveda -10% odbitne franšize.

Mi smo z Adriatic zadovoljni. Hitro smo uredili zadevo in niso nič komplicirali.

Malo poglej za kakšno vsoto so ti zavarovali na različnih zavarovalnicah, ter kakšno imaš odbitno franšizo.

LP Uroš
šemz
Sodelavec
Sodelavec
 
Prispevkov: 40
Pridružen: 16.6.2008 8:28

Re: Zavarovanje za strojelom

OdgovorNapisal/-a Bprofil » 4.7.2016 20:12

Tudi mi imamo pozitivne izkušnje z Adriatic Slovenico. Od prijave škode do izplačila je minilo manj kot mesec dni, brez kakršnihkoli zapletov :D
Bprofil
Pripravnik
Pripravnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: 17.1.2016 23:50

Re: Zavarovanje za strojelom

OdgovorNapisal/-a ziggy » 13.7.2016 12:42

Najlepša hvala za odgovor.

LP
ziggy
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 6.3.2016 7:01


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost