STROJNISTVO.com • Poglej temo - Lepe praznike

Lepe praznike

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Lepe praznike

OdgovorNapisal/-a Žerjavar » 24.12.2018 8:26

Vsem želim zares prijetne praznike. Ni važno, kateri praznik: Božič, Štefanovo, Janževo, tepežnica, Silvester, Novo leto, … Važno je, da si ves teden naredite družinski praznik. Zberite se pri skupnem obroku hrane, naj se vam ne mudi, pogovarjajte se o prijetnih stvareh, obujajte prijetne spomine (prepirčkov ne omenjajte) na skupne izlete, dopust, …
NAJ VAM BO LEPO !

Kdor želi, pa še:
Blagoslovljene Božične praznike in zdravja v Novem letu!
Vrtičkarstvo je boljše od žerjavarstva
Žerjavar
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 8688
Pridružen: 19.5.2007 14:33

Re: Lepe praznike

OdgovorNapisal/-a Deutz » 24.12.2018 8:34

To pa je tako prekrasno povedano !!! :D :D :D
Se pridružujem z enakimi željami !
Deutz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1375
Pridružen: 23.11.2018 17:41

Re: Lepe praznike

OdgovorNapisal/-a vili » 24.12.2018 9:30

pa, da bomo še malo "packali" tu gor po "stojništvu" tako ali drugače..., če bomo, potem bomo..., to je pomembno... :D :D
vili
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 7415
Pridružen: 26.1.2005 10:24

Re: Lepe praznike

OdgovorNapisal/-a srsen » 24.12.2018 10:00

Hvala lepa, vsem uporabnikom in naključnim spremljevalcem želim enako tudi jaz!
To the optimist, the glass is half full. To the pessimist, the
glass is half empty. To the engineer, the glass is twice as big
as it needs to be.
srsen
Sodelavec
Sodelavec
 
Prispevkov: 72
Pridružen: 9.9.2010 20:32

Re: Lepe praznike

OdgovorNapisal/-a dakomat » 24.12.2018 10:20

Pozdravljeni. Ja, žerjavar je gonilna sila... Bravo! Se pridružujem lepim željam vseh strojnikov in tistih, ki to še bodo. :D
Nič na svetu ni razdeljeno bolj pravično kot inteligenca - vsak misli da je ima dovolj!
dakomat
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 945
Pridružen: 26.10.2011 11:53

Re: Lepe praznike

OdgovorNapisal/-a grega09 » 24.12.2018 12:44

Srečno 2019 in veliko strojniških izzivov želim.
grega09
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: 7.4.2005 21:47

Re: Lepe praznike

OdgovorNapisal/-a ALG200 » 25.12.2018 9:46

Ker je že Žerjavar tako lepo spesnil ni kaj dodati za te praznike, se pridružujem vsem ,ter lepim željam.
Strojnik,ki ga zanima tudi elektronika,ter kak zakrit senzorček.
ALG200
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 417
Pridružen: 27.1.2010 19:05

Re: Lepe praznike

OdgovorNapisal/-a ktm2002 » 26.12.2018 1:51

NA DANASNJI DAN JE LEPO, DA SE SPOMNIMO TUDI NA LJUDI, KI SO VEDNO TU KO JIH POTREBUJEMO

Slika
ktm2002
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 427
Pridružen: 12.5.2016 9:47

Re: Lepe praznike

OdgovorNapisal/-a dakomat » 26.12.2018 8:12

ktm2002 napisal/-a:NA DANASNJI DAN JE LEPO, DA SE SPOMNIMO TUDI NA LJUDI, KI SO VEDNO TU KO JIH POTREBUJEMO


Spodnja slika bo verjetno pomota?? :oops:
Nič na svetu ni razdeljeno bolj pravično kot inteligenca - vsak misli da je ima dovolj!
dakomat
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 945
Pridružen: 26.10.2011 11:53

Re: Lepe praznike

OdgovorNapisal/-a vili » 26.12.2018 9:49

nič ni pomota, to so sestre usmiljenke..., tudi rešiteljice...
vili
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 7415
Pridružen: 26.1.2005 10:24

Re: Lepe praznike

OdgovorNapisal/-a Demz » 26.12.2018 9:55

Zelo pomembna služba.
Tudi ženske imajo neke pomožne dejavnosti za zbijanje njihove histerije ... a mi pa ne smemo tega imeti? :lol:
Delo krepeli človeka.
Demz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 3170
Pridružen: 14.7.2008 17:49

Re: Lepe praznike

OdgovorNapisal/-a dakomat » 26.12.2018 10:44

vili napisal/-a:nič ni pomota, to so sestre usmiljenke..., tudi rešiteljice...


Aja... Se opravičujem. Zgornja leva in ta spodnja slika sta povezani... Zdravnik in sestra... :oops:
Nič na svetu ni razdeljeno bolj pravično kot inteligenca - vsak misli da je ima dovolj!
dakomat
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 945
Pridružen: 26.10.2011 11:53


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov