Gotovo vas precej dela s tujino pa me zanima, kako rešujete z zaupanjem do novih podjetij. Ali se to da kam pogledati, kot na naš Ajpes ali Bizi, da vidiš, če podjetje vsaj približno dela oziroma, da sploh obstaja. Trenutno imam namen pri Dancih nabaviti en šlepar surovine pri:
Polyloop ApS
J. Schilgen Vej 7
DK-6360 Tinglev
Tel: +45 7020 1868
Mobilni: +45 2043 0868
Mail:
fb@polyloop.dk Web:
http://www.polyloop.dk SE številka: 29512558
Zaenkrat vse komunikacije korektne in vse štima, me pa vseeno malo skrbi, kaj bo, ko enkrat nakažem kupnino. Videti je, da firma obstaja, čeprav je tudi to lahko nateg. Pa tudi, če je, bi rad malo preveril, kako stojijo. Da mi ne bi po plačilu samo javili, da je šlo v stečajno maso???
Če je kdo, ki se kaj spozna na takšne probleme, bi bil zelo hvaležen za kak nasvet.
Lp, Uroš