STROJNISTVO.com • Poglej temo - Nosilec kamere

Nosilec kamere

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Nosilec kamere

OdgovorNapisal/-a jan.23 » 8.3.2019 7:17

A mogoče kdo kje se nabavi nosilec za kamero, kot je prikazan na spodnji sliki?
1.jpg
1.jpg (427.62 KiB) Videno 4126 krat

2.jpg
2.jpg (478.11 KiB) Videno 4126 krat
Lep pozdrav, Janez
jan.23
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1202
Pridružen: 12.6.2005 13:02

Re: Nosilec kamere

OdgovorNapisal/-a hine » 8.3.2019 9:56

hine
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 298
Pridružen: 27.9.2004 10:09

Re: Nosilec kamere

OdgovorNapisal/-a jan.23 » 8.3.2019 11:31

Hine, hvala ti... že naročeni 4 kosi.
Lep pozdrav, Janez
jan.23
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1202
Pridružen: 12.6.2005 13:02

Re: Nosilec kamere

OdgovorNapisal/-a hine » 8.3.2019 11:33

Me veseli.
Lep pozdrav!
hine
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 298
Pridružen: 27.9.2004 10:09

Re: Nosilec kamere

OdgovorNapisal/-a Deutz » 8.3.2019 15:32

TO JE REKLAMA !!! :D :D :D :D :P
Deutz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1375
Pridružen: 23.11.2018 17:41

Re: Nosilec kamere

OdgovorNapisal/-a jan.23 » 8.3.2019 15:41

Danes se temu reče mreženje :P
Lep pozdrav, Janez
jan.23
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1202
Pridružen: 12.6.2005 13:02

Re: Nosilec kamere

OdgovorNapisal/-a hine » 8.3.2019 16:04

Deutz napisal/-a:TO JE REKLAMA !!!
In še zastonj.
hine
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 298
Pridružen: 27.9.2004 10:09


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost