epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-

Žerjavar napisal/-a:Oprosti, ni bila nobena obtožba. Je bilo le moje mnenje, da je večina anket vstran metanje državnega denarja. Na tvoj odgovor, da ni v igri državni denar sem postavil vprašanje o denarju in koristi tvoje ankete. Takrat še nisem imel pojma, kdo si in čemu anketa. Da pa država sofinancira tvoj študij pa je dejstvo.




Kje pa si zasledil trženje?če se lotiš teženja si pa prava nadloga


Torej ima anketa popolnoma študijski namen in ne komercialnega.Naša skupina študentov, ki dela na projektu, kjer naj bi pridobili dejanske izkušnje z R&D principi dela. Saj nas vedno radi opominjate, da nimamo izkušenj.

Žerjavar napisal/-a:Tudi moderator foruma se ne drži pravila, da se na tem forumu uporablja pogovorna slovenščina.


Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost