STROJNISTVO.com • Poglej temo - navojni svedri

navojni svedri

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Re: navojni svedri

OdgovorNapisal/-a Deutz » 10.1.2020 14:13

fikus_ napisal/-a:Če boš šlučajno vrtal s "krono" si naredi vodilo (konc lesa z luknjo zunanji fi krone), da ne bo po posegu še grše zgledalo, ko bo krona plesala po vratih in raztrgala les.


Yesss... ! :D :D
Deutz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1375
Pridružen: 23.11.2018 17:41

Re: navojni svedri

OdgovorNapisal/-a susa » 10.1.2020 22:02

fantje hvala
Poročam kaj bo, ampak mene zraven popravila ne bo vsaj eno leto zato, ker se je to zgodilo v tujini pa da vidim kako bodo to popravili ta stric. Mogoče bi mu poslal navojni sveder in vijak po pošti. Drugač pa me prav nič ne zanima saj je sam hotel, da nastaviva vrata, ki so stara 3 leta in povešena, da se še odpret niso dala. Panti pa najmanjši kar jih obstaja za vrata, ki so težka, da jih sam komaj dvigneš.

l.p
susa
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 345
Pridružen: 6.8.2009 17:10

Prejšnja

Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost