STROJNISTVO.com • Poglej temo - motor fym 250

motor fym 250

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

motor fym 250

OdgovorNapisal/-a FRENO57 » 16.7.2021 20:39

Sprašujem,če kdo ve kje se dobijo rezervni deli za kitajski motor FYM250.potrebujem glavno gred.
Kdo ve katiri motor uporablja isti agregat,oziroma glavno gred.
Nekje sem zasledil,da je to Jamaha.
Hvala za odgovor.

LP
FRENO57
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 16.7.2021 20:13

Re: motor fym 250

OdgovorNapisal/-a lesy1 » 19.7.2021 14:43

Sem malo gledal....in ti svetujem...da drugič kupiš motor...:-) (japonc, taljan, švaba...)

Kitajski jajc pa je tako kot je ...garancija tipa takac-makac. Prav tako zastopnik / uvoznik itd...

Če znaš kaj sam naredit pošraufaj...drugače daš za dele al pa staro železo...zdaj dobiš 30centov na kilo :-)

Kolikor denarja - toliko muzike. :-) :-) :-)

LPL
lesy1
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 565
Pridružen: 21.5.2005 10:54

Re: motor fym 250

OdgovorNapisal/-a borisk » 20.7.2021 8:43

isti motor je še v Honda Rebel 250, Mondial 250/Traxx Shark 250/Disert Raven Arizona 250 itd.

https://www.aliexpress.com/item/32798057280.html

gred bi morala pasat praktično od vsakega zračnohlajenega inline kitajca (DD250E JH250 CA250 QJ250)

če imaš mašino odprto poglej če je enaka pa probaj za tak denar ne dobiš niti gredi za tomosa.

lesy1, v majhnih kubiturah do 250ccm so kitajci prevladujoči, in drugi se niti ne trudijo konkurirat.
borisk
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1259
Pridružen: 15.12.2003 19:06

Re: motor fym 250

OdgovorNapisal/-a lesy1 » 20.7.2021 16:22

borisk napisal/-a:lesy1, v majhnih kubiturah do 250ccm so kitajci prevladujoči, in drugi se niti ne trudijo konkurirat.



Drži, kar praviš....samo poprodajne storitve so kot vidiš...tipa alibaba...

LPL
lesy1
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 565
Pridružen: 21.5.2005 10:54

Re: motor fym 250

OdgovorNapisal/-a borisk » 21.7.2021 8:55

poprodajne storitve stanejo zelo veliko, in jih načeloma še bolj mastno računajo. da plačaš premium že pri nakupu vozila, potem pa še pri rezervnih delih, čakaš jih pa tolk ko kitajce
borisk
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1259
Pridružen: 15.12.2003 19:06


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov