epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-








susa napisal/-a: Če bo lastnik vrat trmast in vstrajal, da se pant ne sme prestavit

Torej vrtanje z levim svedrom ni bilo uspešno?susa napisal/-a: če se ga odvit ne bi dalo.



Običajno je na tečajih desni navoj.KOUTER napisal/-a:Zakaj bi pa vrtal z levim?A desni ni dober?


Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov