Ok, gremo naprej. Hladilni sistemi - to je verjetno Kota ali pa Eho? Je še kaj drugega takšnega tam okoli? Mogoče kaj manjšega, pa ni toliko znano.
Bolj bogo je drugače, kot vsepovsod pri nas. Firme so, samo za direktorje pa njih korito... Vsepovsod v privat podjetjih pričakuj, da boš za mizerno plačo vodil skoraj pol podjetja. Prodajniki so pa v večini teh podjetij nesposobni in ne znajo prodati oz. raziskati trga, kaj bi se prodajalo. Tako, da gre trud tehničnih oddelkov v luft, oni si pa % izplačujejo. Takle mamo, še ostanek mentalitete iz časov maršala Fida.
Tule imaš malo več na kupu:
https://smm.sc-celje.si/zaposlitvene-moznosti/https://vss.sc-celje.si/ponudbe-za-delo/Potem se pa bolj kot ne konča (z nekaj izjemami) in ostane domača kmetija ali pa sociala... Lahko edino narediš še svoj s.p. ali d.o.o. in uživaš življenje.

Pa čas, ki ga imaš na voljo porabi da si bajto pozidaš. Če ti jo drugi, tako ni možno, da dovolj zaslužiš.