STROJNISTVO.com • Poglej temo - Podjetja v Savinjski regiji - mnenja

Podjetja v Savinjski regiji - mnenja

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Podjetja v Savinjski regiji - mnenja

OdgovorNapisal/-a MitjaKv » 10.7.2023 12:40

Pozdravljeni,

podjetju, v katerem delam je začelo škripati, zato si želim malo pripraviti, če pride do črnega scenarija. Zanima me, katera podjetja v Savinjski regiji so dobra, s katerimi imate slabe izkušnje! Najlepša hvala in lep pozdrav, M
MitjaKv
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 10.7.2023 12:35

Re: Podjetja v Savinjski regiji - mnenja

OdgovorNapisal/-a grega09 » 10.7.2023 14:44

Dve prvi vprašanji za simpl Turingov test:
1) A si bot? :D
2) Na katerm področju strojništva delaš?
grega09
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: 7.4.2005 21:47

Re: Podjetja v Savinjski regiji - mnenja

OdgovorNapisal/-a MitjaKv » 10.7.2023 17:17

1. Nisem bot :D
2. Razvojni inženir, prva firma je bila orodjarna, sedaj pa razvijam hladilne sisteme
MitjaKv
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 10.7.2023 12:35

Re: Podjetja v Savinjski regiji - mnenja

OdgovorNapisal/-a ktm2002 » 10.7.2023 17:22

MitjaKv napisal/-a:1. Nisem bot :D


Ravno to, bi bot rekel...
ktm2002
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 427
Pridružen: 12.5.2016 9:47

Re: Podjetja v Savinjski regiji - mnenja

OdgovorNapisal/-a MitjaKv » 11.7.2023 7:41

Ktm, imaš kakšne predloge za podjetja ali ne?
MitjaKv
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 10.7.2023 12:35

Re: Podjetja v Savinjski regiji - mnenja

OdgovorNapisal/-a grega09 » 11.7.2023 7:58

Ok, gremo naprej. Hladilni sistemi - to je verjetno Kota ali pa Eho? Je še kaj drugega takšnega tam okoli? Mogoče kaj manjšega, pa ni toliko znano.

Bolj bogo je drugače, kot vsepovsod pri nas. Firme so, samo za direktorje pa njih korito... Vsepovsod v privat podjetjih pričakuj, da boš za mizerno plačo vodil skoraj pol podjetja. Prodajniki so pa v večini teh podjetij nesposobni in ne znajo prodati oz. raziskati trga, kaj bi se prodajalo. Tako, da gre trud tehničnih oddelkov v luft, oni si pa % izplačujejo. Takle mamo, še ostanek mentalitete iz časov maršala Fida. :roll:

Tule imaš malo več na kupu:
https://smm.sc-celje.si/zaposlitvene-moznosti/
https://vss.sc-celje.si/ponudbe-za-delo/

Potem se pa bolj kot ne konča (z nekaj izjemami) in ostane domača kmetija ali pa sociala... Lahko edino narediš še svoj s.p. ali d.o.o. in uživaš življenje. :lol: Pa čas, ki ga imaš na voljo porabi da si bajto pozidaš. Če ti jo drugi, tako ni možno, da dovolj zaslužiš.
grega09
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: 7.4.2005 21:47

Re: Podjetja v Savinjski regiji - mnenja

OdgovorNapisal/-a MitjaKv » 11.7.2023 10:04

Hvala Grega :D
MitjaKv
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 10.7.2023 12:35


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov