dobro malo smo zašli, ampak vseeno, naj fant malo vidi kako pestro je na fs, smo le ljudje, se je pa luštno spomnit malo na te lepe čase, dobro ktm ti si bil verjetno malo za menoj pa se ni čuditi

, da se ti je kaj takega izgubilo, leta naredijo svoje, tudi jazt sem moral z njim v kabinetm, takrat je bil še jackson, da smo našli 25% bonusa, luštno ni kaj, ampak v redu našli smo, zmaga

, je padla čista šestka, vredna več kot destka, da se nebom preveč hvalil

, iz prve roke, je pa žun kar dober smučar, to pa