epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-


kauc napisal/-a:Pozdravljeni!
Če te zanima razrez s strojem Flow mach 3 water jet, kontaktiraj na zasebno ali pa se oglasi pri nas na firmi Niros. Lahko režemo do debeline 180 cm, in sicer vse materiale, kar želiš.

magnum44 napisal/-a:kauc napisal/-a:Pozdravljeni!
Če te zanima razrez s strojem Flow mach 3 water jet, kontaktiraj na zasebno ali pa se oglasi pri nas na firmi Niros. Lahko režemo do debeline 180 cm, in sicer vse materiale, kar želiš.
verjetno ena ničla preveč ?

Amater1 napisal/-a:magnum44 napisal/-a:kauc napisal/-a:Pozdravljeni!
Če te zanima razrez s strojem Flow mach 3 water jet, kontaktiraj na zasebno ali pa se oglasi pri nas na firmi Niros. Lahko režemo do debeline 180 cm, in sicer vse materiale, kar želiš.
verjetno ena ničla preveč ?
Verjetno je "C" preveč!



rasin napisal/-a:Še vedno rabim pomoč oziroma informacije kje se da naredit kvaliteten in natančen razrez debelejšega jekla (30mm).Dal sem neka povpraševanja pa v tem času nobenega odgovora.Tako da je tema še naprej aktualna in rabim pomoč.

rasin napisal/-a:Še vedno rabim pomoč oziroma informacije kje se da naredit kvaliteten in natančen razrez debelejšega jekla (30mm).Dal sem neka povpraševanja pa v tem času nobenega odgovora.Tako da je tema še naprej aktualna in rabim pomoč.





Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost