Napisal/-a stelingcnc » 2.12.2013 1:02
Pri proizvodnji se mi nabere nekaj odpadnega novilona (rumeni) od rezkanja, vreča do dve na teden. Ti ostružki so čisti, edino malo so ponekod mastni od centralnega mazanja CNC rezkalnega stroja. Zanima me kam lahko te odpadke odvržem ali dam v reciklažo.
Lep pozdrav