epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-

Enduraš napisal/-a:Noben pri nakupu novih oken ne pomisli na zračenje. Če je prostor majhen in so vrata zaprta...recimo kakšen kabinet, bo notri hitro slab zrak.
Stara okna so bila vsa zvita in so zato lepo počasi zračila prostor, nova pa fino zatesnijo in moraš vsake pol ure luftat, če te slab zrak moti.
Rešitev:
- reže v oknih za zračenje (malce hecno...nova okna z 6x zasteklitvijo in spodaj reža, da lahko hladen zrak piha v stanovanje...res zmaga)
- ventilacija z rekuperatorjem ('malce' dražje in veliko boljše)


Vpliv reklame: okna ki dihajo. Primerno le za občasno naseljeno stanovanje.če se ne motim majo vsa nova okna možnost tudi priprtja,.. to ti po potrebi tudi spušča zrak v sobo (ne kipnjeno, ampak da okna ne čisto potegne).







Za sama okna in prvo montažo ne vem, ampak po tem, kar sem videl pri menjavi na eni marlesovi montažni hiši, so šalabajzarji, sposobni bajto zrušit.majkeljanuar napisal/-a:A kdo ve kako je s tem ponudnikom oken - http://www.okna-vranesic.si/?

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov