Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)
Moderator: -M-
Napisal/-a AljazZz » 11.7.2014 15:39
Zanimajo me cene praznih argonskih in kisikovih flaš. In za koliko se bi jih dalo prodati.
-
AljazZz
- Novinec

-
- Prispevkov: 1
- Pridružen: 11.7.2014 15:25
Napisal/-a tealc » 18.7.2014 14:32
Tudi mene zanima. Malo sem gledal po bolhi pa nisem našel odgovora. Če kdo ve, se toplo priporočam

-
tealc
- Novinec

-
- Prispevkov: 11
- Pridružen: 7.3.2014 14:16
Vrni se na Vse ostalo
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov