STROJNISTVO.com • Poglej temo - Swagelok

Swagelok

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Swagelok

OdgovorNapisal/-a nexx » 19.8.2015 5:39

Swagelok ventili, cevi in priključki..
A kdo pozna to firmo?
Se to dobi kje v sloveniji?
Obstaja kakšna v sloveniji dostopnejša alternativa?

Delam namreč plinski gorilnik za kovaško peč, prejšni ki sem ga delno sestavil iz teh elementov mi služi odlično, vendar je prišla potreba po večji peči z več gorilniki. Te elemente sem dobil od kolega, ki jih je dobil v službi, kjer so jih metali stran... :cry:


http://i00.i.aliimg.com/img/pb/742/080/374/374080742_212.jpg
http://norcal.swagelok.com/Portals/98649/images/Tube%20Adapters.png
nexx
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 19.8.2015 4:57

Re: Swagelok

OdgovorNapisal/-a planinc425 » 21.8.2015 4:31

Pokliči Me 031 319 052.
lp planinc
krško
planinc425
planinc425
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 335
Pridružen: 8.1.2010 7:11


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov