Napisal/-a kavelj22 » 21.12.2015 14:30
Zdravo
Dipl. ing. delam v razvojnem laboratoriju. Delo obsega razvoj novih komponent, meritve in testi komponent ter izdelava poročil. Delovna doba 2 leti + veliko strojniškega dela-izkušenj preko študentskega servisa.
Kolektiv je super, vodtvo tudi, delo ustvarjalno. Če rabim dopust ga ni problem dobiti. Plača 970 evrov neto+malica+potni stroški.
Lp