Povej kaj je to sploh...
ker to je zlo majhna stvar, brez kakih hudih naležnih povrišin, pa mogoče sploh ni treba da je nevem kolk točna. Če poznaš funkcijo izdelka, potem veš na kaj poravnati in na kaj centrirati in na kaj biti pozoren.
Nekaj točnosti gre, že na račun da je slika pod kotom slikana. Da se že tukaj mogoče lahko 0.5mm izgubi.
Sem pa tudi šel brat prejšnjo temo, če bi rad pa točno krogce na vsakem loku pa potem tangentno povezane... tisto bi pa 5x več časa delal, pa rezultat ne bi bil nevem koliko boljši. Že zaradi tega, ker bi si premere izmišljeval.
No kakor pravijo Garbage IN, garbage OUT. Mogoče, bi bilo boljše če bi original kos poskeniral kot da si ga fotografiral. (prav dejanski kos utakneš v scanner

). Ker že zaradi tega mi je ene 0.5 mm striglo po konturi. Pa potem je tudi debelina svinčnika nekaj pobrala.
Drugač pa, če tole niso čistejše linije od originala


