STROJNISTVO.com • Poglej temo - motorna zavora

motorna zavora

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

motorna zavora

OdgovorNapisal/-a miha1986 » 9.1.2016 18:43

zivjo

mene pa zanima če se kdo spozna na motorne zavore predvsem aftermarket
princip mi je vglavnm nekak jasen in zato mislim da če se dogradi nebi smelo biti kakšnih negativnih posledic bi pa jo rad vgradil na traktor 160 km 6.0l prostornine
miha1986
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 87
Pridružen: 5.10.2008 8:06

Re: motorna zavora

OdgovorNapisal/-a spidi64 » 9.1.2016 19:49

Pozdravljeni
Mislite motorno zavoro kakršno so imeli tovornjaki pred več leti? Najmanj kar se lahko zgodi so poškodovana tesnila , če bo izpušni kolektor zdržal.
Lp.
spidi64
Sodelavec
Sodelavec
 
Prispevkov: 57
Pridružen: 10.1.2013 18:49

Re: motorna zavora

OdgovorNapisal/-a miha1986 » 10.1.2016 10:14

ja nekako tako ker nekateri to se danes uporabljajo ker pa ni nič drugega kot samo loputa na izpušnem sistemu

http://www.jacobsvehiclesystems.com/img ... q01_lg.jpg
miha1986
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 87
Pridružen: 5.10.2008 8:06

Re: motorna zavora

OdgovorNapisal/-a spidi64 » 10.1.2016 11:38

Loputa na izpušnem kolektorju in sistem ki popolno prekine dovod goriva v valje.
spidi64
Sodelavec
Sodelavec
 
Prispevkov: 57
Pridružen: 10.1.2013 18:49


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov