Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)
Moderator: -M-
Napisal/-a ALG200 » 5.2.2016 10:54
Strojnik,ki ga zanima tudi elektronika,ter kak zakrit senzorček.
-
ALG200
- Strokovnjak

-
- Prispevkov: 417
- Pridružen: 27.1.2010 19:05
Napisal/-a janz » 5.2.2016 12:05
to se zgodi ce si vretencar! pri nas so se zmer na oblasti vecinoma nevretencarji, ki jih spet volijo nevretencarji...
janz
-
janz
- Strokovnjak

-
- Prispevkov: 343
- Pridružen: 2.9.2004 13:43
Vrni se na Vse ostalo
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov