Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)
Moderator: -M-
Napisal/-a MARČ » 12.5.2016 15:36
L.P. Mene zanima kakšno olje mora biti za cisterno za črpalko,ali je lahko VG 46.
-
MARČ
- Strokovnjak

-
- Prispevkov: 138
- Pridružen: 22.4.2015 9:59
Napisal/-a MARČ » 14.5.2016 12:26
L.P. Mene zanima kakšno olje mora biti za cisterno za črpalko,ali je lahko VG 46. Gre za črpalko od cisterne za gnojevko.
-
MARČ
- Strokovnjak

-
- Prispevkov: 138
- Pridružen: 22.4.2015 9:59
Napisal/-a jan.23 » 14.5.2016 18:18
Tako po spominu.... motorno olje, ena kapljica na sekundo.
Lep pozdrav, Janez
-
jan.23
- Strokovnjak

-
- Prispevkov: 1202
- Pridružen: 12.6.2005 13:02
Vrni se na Vse ostalo
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov