Napisal/-a vili » 24.5.2016 19:30
kaj pa, če bi pisal mengele-ju kar "direkt" na firmo, misliš, da oni ne vejo, če, ti bodo sigurno odgovorili in to z relevantnimi podatki, sicer niso več mengele, ampak nekaj drugega..., poglej...
forumi so bolj tako, tako, sam dobro veš kako to gre...