STROJNISTVO.com • Poglej temo - avto ozvočenje

avto ozvočenje

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

avto ozvočenje

OdgovorNapisal/-a bizzy » 28.5.2016 21:20

pozdravljeni imam subwoofer ground zero titanium gztb 200xactii .imam problem subwoofer sem priklopil na napajalnik od racunalnika in kasneje se preko radija .subwoofer se lepo normalno prizge vendar mi noče predvajati zvoka mogoce kdo ve kaj bi blo
bizzy
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 1.5.2016 14:51

Re: avto ozvočenje

OdgovorNapisal/-a hine » 29.5.2016 4:36

Kje se napaja radio? Domnevam, da morata napravi imeti isti vir napajanja.(avtomobilski akumulator).
hine
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 298
Pridružen: 27.9.2004 10:09

Re: avto ozvočenje

OdgovorNapisal/-a bizzy » 29.5.2016 17:47

povezano je vse na napajalnik radio dela lepo wufer se istu przge sam zvoka mi noče dat
bizzy
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 1.5.2016 14:51

Re: avto ozvočenje

OdgovorNapisal/-a hine » 29.5.2016 18:03

Slike bi bile v pomoč.
hine
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 298
Pridružen: 27.9.2004 10:09


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron