epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-

nabijač napisal/-a:Duroplast napisal/-a:Žerjavar napisal/-a:Očitno Je večina članov foruma prepričanih, da vedo vse in ne rabijo izpostavljati svojih problemov (vprašanj). Pohvalen napredek znanja - morda pa le znižanje potrebe po znanju (lon posel, nič inovativnega)?
Bolj je problem skrivanje. Če se že kdo opogumi, da bi potreboval pomoč običajno dela nekaj zase, če pa v istem primeru slučajno upa na "hudo poslovno skrivnost" bo pa tudi tema ničvredna.
Je pa res smešno, in navdno se izkaže, da so potem "najhujše poslovne skrivnosti" samo neki ničvredni projekti.


Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov