STROJNISTVO.com • Poglej temo - Forum ali oglasnik??? zadnje čase predvsem OGLASI

Forum ali oglasnik??? zadnje čase predvsem OGLASI

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Re: Forum ali oglasnik??? zadnje čase predvsem OGLASI

OdgovorNapisal/-a grega09 » 20.4.2022 12:34

Ugasnite si Adblocker-je za stran strojnistvo.com. Potem se oglasi prikažejo. Vsaj pri meni je to delovalo. Če je pa kaj drugega, naj pa admin pove.
grega09
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: 7.4.2005 21:47

Re: Forum ali oglasnik??? zadnje čase predvsem OGLASI

OdgovorNapisal/-a krop » 21.4.2022 5:09

Deluje :D
krop
Pripravnik
Pripravnik
 
Prispevkov: 15
Pridružen: 1.6.2015 20:11

Re: Forum ali oglasnik??? zadnje čase predvsem OGLASI

OdgovorNapisal/-a WEICON » 22.4.2022 12:22

nabijač napisal/-a:
Duroplast napisal/-a:
Žerjavar napisal/-a:Očitno Je večina članov foruma prepričanih, da vedo vse in ne rabijo izpostavljati svojih problemov (vprašanj). Pohvalen napredek znanja - morda pa le znižanje potrebe po znanju (lon posel, nič inovativnega)?


Bolj je problem skrivanje. Če se že kdo opogumi, da bi potreboval pomoč običajno dela nekaj zase, če pa v istem primeru slučajno upa na "hudo poslovno skrivnost" bo pa tudi tema ničvredna.


Je pa res smešno, in navdno se izkaže, da so potem "najhujše poslovne skrivnosti" samo neki ničvredni projekti.


Ne vem če je smešno, pa je dejstvo, da uporabniki: skrita imena. Zakaj ? Ne vem zakaj, ko na koncu vsi se poznamo v industriji.
Več odprtosti in neposredne izmenjave imen in idej samo pripomore k rasti.
Če kdo misli drugače, kaj to prinese forumu?
Lep pozdrav
WEICON
Sodelavec
Sodelavec
 
Prispevkov: 72
Pridružen: 18.2.2020 13:46

Re: Forum ali oglasnik??? zadnje čase predvsem OGLASI

OdgovorNapisal/-a JanezC » 7.6.2022 10:30

Očitno Je večina članov foruma prepričanih, da vedo vse in ne rabijo izpostavljati svojih problemov (vprašanj). Pohvalen napredek znanja - morda pa le znižanje potrebe po znanju (lon posel, nič inovativnega)?

Bolj je problem skrivanje. Če se že kdo opogumi, da bi potreboval pomoč običajno dela nekaj zase, če pa v istem primeru slučajno upa na "hudo poslovno skrivnost" bo pa tudi tema ničvredna.[/quote]


Ne vem če je smešno, pa je dejstvo, da uporabniki: skrita imena. Zakaj ? Ne vem zakaj, ko na koncu vsi se poznamo v industriji.
Več odprtosti in neposredne izmenjave imen in idej samo pripomore k rasti.
Če kdo misli drugače, kaj to prinese forumu?
Lep pozdrav[/quote]

Sodelovanje in odprtost sta tudi po mojem mnenju nujna. Realnost pa je velikokrat ravno obratno...
Majster
JanezC
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 8
Pridružen: 23.5.2022 13:15

Prejšnja

Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov