STROJNISTVO.com • Poglej temo - PLASTIKA in GUMA

PLASTIKA in GUMA

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

PLASTIKA in GUMA

OdgovorNapisal/-a mpisarna » 26.3.2024 12:04

Že dve desetletji se sprehajam in spotikam ob izzivih orodjarstva in predelave plastike. Pojavlja se mi kar nekaj vprašanj:
- ali smo v Sloveniji dovolj povezani, ali obstaja kakšna stična točka (razen seveda STROJNISTVO.com ;-) ki je itak top)
- ali nas kaj skrbijo ali pa zanimajo nihanja cen surovim (polimerov)
- je na vidiku kakšen tehnološki preboj pri brizganju?

Se i zdi, da vsak zase išče informacije in se bori. Po zgledu kolegov malo bolj severno, pa tudi zahodno in čez lužo, imajo za splošne trende in informacije združenja. Kako je s tem pri nas?
mpisarna
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 27.7.2013 17:00

Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost