Štacunarji, ena vmesna golazen, ki jo nihče ne potrebuje, vsaj v takšni količini, kot se zdaj pojavljajo.

Vsaka čast pa parim tistim, ki se trudijo pomagati pri izbiri in pojasiti opcije, ki jih kot kupec imaš.
Pač poizkusijo in nasedeš. Jaz tudi velikokrat. Problem je ker za vsako pičkarijo nimam časa poizvedovati koliko stane, ker potem lahko v življenju samo to počnem. Nekako se poizkušam držati pravila 80-20, pa mi tudi ne uspe vedno...
Pa do 30€ sploh ne preverjam več nakupov in cene naokrog, ker se enostavno ne splača. Če najdem, samo kupim...