epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-

prvi napisal/-a:Strojniki,
Zanima me kakšne so kaj delovne razmere na firmi Hella v LJ? A so plače redne ali izplačujejo tudi regres, božičnico? So ob uspešnem delu in rezultatih pripravljeni izplačevati tudi nagrade-stimulacije?
Ali je možno se kasneje zaposliti tudi v kakšni izpostavi Helle v tujini?
Vem, veliko vprašanj, ampak vsak info bi bil dobrodošel.
LP



ktm1001 napisal/-a:Kaj so kakšne čistke letos...
za ene 3 vem, da so šli stran ali so jih "popucal" ?

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov