STROJNISTVO.com • Poglej temo - Hella

Hella

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Hella

OdgovorNapisal/-a prvi » 4.7.2007 11:33

Strojniki,

Zanima me kakšne so kaj delovne razmere na firmi Hella v LJ? A so plače redne ali izplačujejo tudi regres, božičnico? So ob uspešnem delu in rezultatih pripravljeni izplačevati tudi nagrade-stimulacije?
Ali je možno se kasneje zaposliti tudi v kakšni izpostavi Helle v tujini?

Vem, veliko vprašanj, ampak vsak info bi bil dobrodošel.

LP
prvi
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 30.5.2007 11:54

Re: Hella

OdgovorNapisal/-a Fancy » 4.7.2007 12:32

prvi napisal/-a:Strojniki,

Zanima me kakšne so kaj delovne razmere na firmi Hella v LJ? A so plače redne ali izplačujejo tudi regres, božičnico? So ob uspešnem delu in rezultatih pripravljeni izplačevati tudi nagrade-stimulacije?
Ali je možno se kasneje zaposliti tudi v kakšni izpostavi Helle v tujini?

Vem, veliko vprašanj, ampak vsak info bi bil dobrodošel.

LP


Hella Lux je resna firma, kar pomeni redne plače in regres (za božicnico bi jih moral povprašati).
Delovni pogoji so dobri, res pa je da veliko zahtevajo.
Ja, je možnost dela v tujini.
Fancy
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 306
Pridružen: 19.9.2004 12:33

OdgovorNapisal/-a Pina » 21.2.2012 18:28

ve kdo še kaj več?
oooo
Pina
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 248
Pridružen: 19.12.2008 19:44

OdgovorNapisal/-a moi » 21.2.2012 21:19

moznosti dela v tujini dejansko ni, ker so tiste druge helle njihova konkurenca. mi jo je pa en zaposlen tam skritiziral, ne vem kaj ze. v glavnem, pravi, da jo nic ne pogresa
ce iscete moznost dela v tujini, pejte v belimed alpa danfoss (majo lih en kup objav).
Zadnjič spremenil moi, dne 19.4.2015 21:31, skupaj popravljeno 1 krat.
moi
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1989
Pridružen: 26.12.2005 17:21

Re: Hella

OdgovorNapisal/-a ktm1001 » 19.4.2015 16:29

Kaj so kakšne čistke letos...


za ene 3 vem, da so šli stran ali so jih "popucal" ?

Edit: No jst sem mislu, že nižji managment oz. kr managment, glede da imajo zelo ravno strukturo.
Zadnjič spremenil ktm1001, dne 19.4.2015 19:42, skupaj popravljeno 1 krat.
ktm1001
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1271
Pridružen: 7.5.2009 17:18

Re: Hella

OdgovorNapisal/-a bpod » 19.4.2015 18:44

ktm1001 napisal/-a:Kaj so kakšne čistke letos...


za ene 3 vem, da so šli stran ali so jih "popucal" ?


Sicer ne poznam dogajanja od znotraj ampak vem pa, da so zelo "našponal" poslovanje. Tudi v odnosih do dobaviteljev so se stvari bistveno spremenile. To se dogaja že od menjave vodstva.
Lahko bi bilo, da so tudi pri zaposlenih postavili letvico malo višje...
bpod
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1350
Pridružen: 2.4.2007 18:36

Re: Hella

OdgovorNapisal/-a moi » 19.4.2015 21:31

a konstrukterji?
moi
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1989
Pridružen: 26.12.2005 17:21


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov