epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-

e napisal/-a:Pred časom so bile polemike o članstvu > prostovoljno/obvezno.
Razplet nam je verjetno znan.
Včeraj pa mi pride na uho, da imajo ta teden volitve vodstva ?!?
Ali ste obrtniki kaj vedeli o tem?
Mimogrede za obrtno dovoljenje je potrebno en kup administracije, ko pa gre za to, kdo bo vodil obrtno zbornico, pa gre vse potihem ....
Ali se motim?!? Je tako kot je OK?



e napisal/-a:Pred časom so bile polemike o članstvu > prostovoljno/obvezno.
Razplet nam je verjetno znan.
Včeraj pa mi pride na uho, da imajo ta teden volitve vodstva ?!?
Ali ste obrtniki kaj vedeli o tem?
Mimogrede za obrtno dovoljenje je potrebno en kup administracije, ko pa gre za to, kdo bo vodil obrtno zbornico, pa gre vse potihem ....
Ali se motim?!? Je tako kot je OK?

Triplus napisal/-a:e napisal/-a:Pred časom so bile polemike o članstvu > prostovoljno/obvezno.
Razplet nam je verjetno znan.
Včeraj pa mi pride na uho, da imajo ta teden volitve vodstva ?!?
Ali ste obrtniki kaj vedeli o tem?
Mimogrede za obrtno dovoljenje je potrebno en kup administracije, ko pa gre za to, kdo bo vodil obrtno zbornico, pa gre vse potihem ....
Ali se motim?!? Je tako kot je OK?
Dne 25.04.2012 med 7.00 in 19.00 uro bodo v prostorih Območnih enot potekela glasovanja o članstvu v obrtnih zbornicah! Ali naj članstvo ostane obvezno ali prostovoljno, tako da se ga udeležite in glasujte po pameti!
LP
Ja ja na območnih zbornicah bodo spet zlobirali.
DRŽAVA NAJ UKINE OBVEZNO ČLANSTVO IN NAJ OZS ČLANOM VRNE DENAR OD PREJ, KO NI BILO OBVEZNEGA ČLANSTVA , KI JE CCA 6 LET .PREJ SO NAM LAGALI .DAVČNA JE POBIRALA PROVIZIJO MISLIM DA 8%, KO SEM PRED LETI ZAVRNIL PLAČILO ČLANARINE ME JE DAVČNA TERJALA .
SKUPAJ LAHKO UKINEMO OBVEZNO ČLANSTVO
Lp







Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov