epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-




Za NLB 1.200.000.000€ + NKBM 600.000.000€ + 2.000.000.000€ za obveznice, ki zapadejo naslednje leto + 500.000.000€ za obresti obveznic + naj se še DARSu(ima 3.500.000.000€ kredita) kaj zalomi....kje je šele tekoča poraba za šolstvo, zdravstvo, policijo, vojsko.....



sem biu med "28imi" redno zaposlenimi in sem pristal na cesti. kakršna svinjarija se dogaja pri akrapotu jo ne pomnim . nikomur ne privoščim delat v firmi ki ima "mojstre" ritoliznike ki jim je malo mar za navadne delovce. tam si kot številka in nič več. dobit dopust je težka borba, za podaljšan delovni čas ali sobote te kar določijo, drugač pa disciplinska. po tehle sporočilih predvidevam da kar nekaj ljudi ve kaj se dogaja za "lepimi zidovi akrapoviča"
Pogoji dela so nevzdržni : če ne delaš obveznih nadur greš na disciplinsko!
Za 515 neto plače mislijo da so te kupili iz familijo vred... Delavce ocenjujejo kot da niso vredni nič !!! Mislim , da g. Igor Akrapovič nima pojma kaj delajo predpostavljeni z zaposlenimi !!!
moj moz je delal tam tri leta in lansko leto in z vsemi nadurami malico in prevozom je zasluzil največ 1200 evrov, povem vam da za tak denar in delo in pogoji, bi mogli delavci zasluziti ob normalnem delavniku 2000 evrov, ne pa da so vec v firmi kot doma, hvala bogu da je zamenjal sluzbo in da je zdaj vec z nami zasluzi pa podobno, ni dober tam delat, in vsekakor ni tako dobra plača kot se govori, verjetno je zdej kaj večja, ampak moras dejansko imeti na mesec več kot 40 ur nadur, da zasluzis nekaj cez 1200 ur, govorim za delavce ki delajo v kompezitih, skratka ne splača se, pa odnosi ki jih govorite, to ne drzi, moz je rekel, da odkar je sel on stran, jih je slo zihr ze ene 5 komadov, s tem da je moj moz zapustil firmo kaksne 8 mesecev nazaj in da so mu se dolzni ostali eno celo plačo, tako da moj nasvet zene, matere, punce, ce imate rade svoje naj si najdejo, drugo sluzbo!

Malo olajšave: za delo sposobni.Jaz bi bil za to, da vsi ki prijemajo socialno pomoč, naredijo mesečno npr. 40 ur javnih del, četudi je to pometanje ulic in urejanje okolja, da vsaj malo migajo.








kruster napisal/-a:Tako kot je Akrapovič rekel, delamo premalo, oziroma sam dodajam , dela nas premalo. Če pogledam po lokalnem naselju strukturo prebivalcev: več kot 10 upokojencev, 4 policaji, 1 carinik, 5 zaposlenih v podjetjih, 2 SP, 5 bresposelnih. Od kod se pobere davek za pokojnine, podpore brezposelnim, plače javnih uslužbencev? Upam , da je povprečje strukture prebivalstva v Soveniji vseeno drugačno, vendar se bojim , da ni bistveno.

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost