Ok, malce bolj zares.
Jaz ne verjamem, da bi oksidacija goriva med ležanjem v tanku delala takšne probleme. Bolj bo problem higiena med transporti, preden pride gorivo do motorja.
Konkretno, ravno zdajle, skozi tole poletje, rešujem sranje ki so mi ga zakuhali : nepošten dobavitelj kurilnega olja, ko nam je prodal vmes vsaj 100 litrov vode (že kake tri leta nazaj, kriva je pa ena od mojih punc ki je hotela nekaj šparat in zamenjala dobavitelja - ter naletela na tapravega, zezali smo se skozi tri leta in odpravljali probleme toda nikoli do konca, sedaj sredi marca se je pa zgodilo in imam škode za vsaj 10 jurjev

!
Že res da je oksidacija prisotna, toda nečistoče so tiste ki motijo. Od težkih frakcij (ostanki olj in asfaltov) do vode, ki potem emulgira z gorivom. Ta je morda še najhujša. S čistili pa nimam nobenih izkušenj in sem ob temle dvignil vsa ušesa, kolikor jih še imam.
Delo krepeli človeka.