epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-





Potem pa reci, zakaj se večina žensk brani domačega šnopsa, roke pa se jim zatresejo, ko jim ponudiš Wiski, Martini, .... ?vili napisal/-a:pa šnops mora zažgati ali ne,




Demz napisal/-a:
Evo, še malo pa bomo na vilijamovki ...



Demz napisal/-a:Ma ja, zadeva je ajnfoh. Pač lonček s prekatom, velik kakih fi60 x 150 mm. Narejen iz NR, baker je predrag (dva hriba naprej so že zbiralci, se ga ne splača imet kaj preveč doma)


lesy1 napisal/-a: .....Seveda pa tudi zadnji tok ko maš luter al kak so rekli.

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov